احتمال انتقال ناواس به منچسترسیتی به عنوان خرید اضطراری

با وجود سرانجام مهلت خرید بازیکن در لیگ برتر انگلیس، مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها هنوز هم می تواند دروازه بان کاستاریکایی رئال مادرید را به خدمت بگیرد.

احتمال انتقال ناواس به منچسترسیتی به عنوان خرید اضطراری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آس اسپانیا، به دنبال مصدومیت کلودیو براوو، سنگربان شیلیایی تیم منچسترسیتی، اخباری در خصوص کوشش این تیم برای خرید یک دروازه بان جدید منتشر و از کیلور ناواس به عنوان محتمل ترین گزینه نام برده گردیده است.

مصدومیت ناواس که دچار پارگی تاندون آشیل گردیده ممکن است او را تا خاتمه فصل خانه نشین کند و با اینکه او دروازه بان دوم سیتی است، پپ گواردیولا نمی خواهد ریسک و فصل را با تنها یک دروازه بان باتجربه (ادرسون موارس) شروع کند چرا که دروازه بان سوم سیتی یک جوان 20 ساله به نام گریمشاو است.

از طرف دیگر ناواس هم در رئال مادرید بعد از پیوستن تیبو کورتوا به این تیم، به احتمال فراوان به دروازه بان دوم تبدیل خواهد شد و همین موضوع شانس سیتی را برای جذب سنگربان کاستاریکایی کهکشانی ها افزایش می دهد. رئال مادرید در حال حاضر 5 دروازه بان دارد و از دست دادن ناواس برای این تیم مشکل به وجود نخواهد آورد.

با توجه به خاتمه مهلت خرید بازیکنان جدید در لیگ برتر انگلیس، تیم های جزیره فقط می توانند بازیکنان آزاد را جذب نمایند و به این ترتیب سیتی یا باید به سراغ دروازه بانی برود که با تیمی قرارداد نداشته باشد یا اینکه تا بازار ژانویه صبر کند. راه سوم هم برای گواردیولا وجود دارد و آن اعلام شرایط خاص به اتحادیه فوتبال انگلیس و تقاضای جذب بازیکن به صورت اضطراری است که البته حتی با موافقت اتحادیه هم سیتی نمی تواند بازیکنی را به صورت قطعی بخرد و تنها باید به صورت قرضی بازیکن جذب کند.

گزینه اصلی سیتی، کیلور ناواس است و این تیم می تواند او را به بند خرید قطعی در خاتمه فصل به عنوان بازیکن قرضی به استادیوم اتحاد ببرد. این در حالی است که ناواس بارها اعلام نموده که می خواهد در رئال مادرید بماند و قصد رفتن ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احتمال انتقال ناواس به منچسترسیتی به عنوان خرید اضطراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با احتمال انتقال ناواس به منچسترسیتی به عنوان خرید اضطراری

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید