امید نورافکن: می توانم در نیم فصل تصمیم خوبی برای آینده ام بگیرم، منصوریان به گردن من حق دارد

به گزارش وبلاگ هیوا، امید نورافکن، بازیکن تیم فوتبال امید گفت: تا نیم فصل زمان باقیمانده و می توانم تصمیم خوبی بگیرم.

امید نورافکن: می توانم در نیم فصل تصمیم خوبی برای آینده ام بگیرم، منصوریان به گردن من حق دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ هیوا، امید نورافکن که برای تماشای دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال برابر ترینیداد و توباگو در استادیوم آزادی حضور یافته بود، گفت: برای حمایت از تیم ملی بزرگسالان به استادیوم آمدیم. امیدوارم تیم ملی در این بازی پیروز شده و بهترین نتایج را در جام ملت های آسیا کسب کند.

وی در مورد اینکه خیلی زود استادیوم را ترک کرد، گفت: برنامه و جلساتی دارم که باید به آن برسم. فردا تمرین تیم امید را در پیش داریم و یک بازی دوستانه با عمان خواهیم داشت که به آماده سازی ما یاری می نماید.

بازیکن تیم فوتبال شارلوای بلژیک در خصوص اینکه گفته می گردد به دلیل عدم بازی در تیم بلژیکی در نیم فصل جدا خواهد شد، گفت: یکی دو ماه دیگر به نیم فصل و ژانویه باقیمانده و مطمئنا می توانم تصمیم خوبی بگیرم. هنوز چیزی معین نیست و اگر شرایط خوب باشد، می مانم.

نورافکن در خصوص بحث بازگشت به استقلال عنوان نمود: اصلا چیز خاصی نبوده است. فقط و فقط می خواهم خوب تمرین کنم تا جای ثابتی در ترکیب شارلوا داشته باشم. شرایط فوتبال اروپا فرق می نماید. باید صبر و کوشش کرد تا بازی برسد و تیم های اروپایی بازیکن را ببینند.

وی در واکنش به حضور علیرضا منصوریان در ذوب آهن و شایعه قرار گرفتنش در لیست سرمربی سابقش گفت: علی آقا (منصوریان) به گردن ما حق دارند و امیدوارم در ذوب آهن بهترین نتایج را کسب نموده و همیشه موفق باشند. الان شرایطم فرق می نماید و به فکر تمریناتم هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امید نورافکن: می توانم در نیم فصل تصمیم خوبی برای آینده ام بگیرم، منصوریان به گردن من حق دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید نورافکن: می توانم در نیم فصل تصمیم خوبی برای آینده ام بگیرم، منصوریان به گردن من حق دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید