برنامه هفتگی هوآوی برای ارائه خدمات متفاوت به همراه جوایز هیجان انگیز، هر هفته با رویداد یک عمر با هوآوی

به گزارش وبلاگ هیوا، هوآوی با هدف ارائه خدمات بهتر و متفاوت تر به مشتریان، هفته گذشته از کمپین یک عمر با هوآوی رونمایی کرد. در این کمپین کسانی که در تاریخ های تعیین شده به فروشگاه های برگزیده مراجعه و محصولات هوآوی را خریداری کردند، در قرعه کشی جوایز هیجان انگیز این رویداد در سراسر کشور شرکت کردند و خبر خوب اینکه این کمپین هفته جاری نیز ادامه پیدا خواهد نمود.

برنامه هفتگی هوآوی برای ارائه خدمات متفاوت به همراه جوایز هیجان انگیز، هر هفته با رویداد یک عمر با هوآوی

این کمپین پنجشنبه 6 تیرماه 97 در تهران و 14 شهر دیگر مانند ارومیه، تبریز، رشت، شیراز، اصفهان، مشهد، اهواز و.... برگزار و با استقبال خوبی روبرو شد. کسانی که در این کمپین شرکت کردند علاوه بر خرید گوشی هوآوی با قیمت مناسب، توانستند خدمات نرم افزاری رایگان نیز دریافت نمایند. این کمپین فقط برای خریداران گوشی نبود و کسانی که در حال حاضر کاربر گوشی های هوآوی هستند، می توانستند با مراجعه به این فروشگاه ها خدمات نرم افزاری رایگان نظیر به روزرسانی سیستم عامل گوشی به جدیدترین نسخه منتشر شده، رفع کردن ایرادهای نرم افزاری، کالیبراسیون صفحه نمایش و سنسورهای دریافت نماینده، بهینه سازی تنظیمات گوشی، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات دستگاه را دریافت نمایند.

به علاوه هوآوی این خدمات را به کاربرانی که گارانتی دستگاه شان به انتها رسیده نیز ارائه کرد. همچنین بین شرکت نمایندگان در این کمپین قرعه کشی برگزار و برندگان دوره اول کمپین تعیین شدند.

با توجه استقبال زیاد از این کمپین و اینکه عده ای از مراجعان نتوانستند خدمات نرم افزاری مد نظر خود را دریافت نمایند، هوآوی این کمپین را تمدید نموده و این هفته نیز کمپین یک عمر با هوآوی با داشتن قرعه کشی و اهدای جوایز برقرار است.

پنج شنبه این هفته نیز هم خریداران گوشی های جدید هوآوی و کاربران فعلی گوشی های هوآوی بدون قرعه کشی می توانند خدمات مختلفی دریافت نمایند و البته در قرعه کشی جوایز ارزشمند هوآوی نیز شرکت نمایند.

این رویداد در مراکز رسمی ارائه خدمات پس از فروش محصولات هوآوی برگزار می گردد. در صورت احتیاج به دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 42000 تماس حاصل فرمایید.

منبع: همگردی

به "برنامه هفتگی هوآوی برای ارائه خدمات متفاوت به همراه جوایز هیجان انگیز، هر هفته با رویداد یک عمر با هوآوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه هفتگی هوآوی برای ارائه خدمات متفاوت به همراه جوایز هیجان انگیز، هر هفته با رویداد یک عمر با هوآوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید