خبرنگاران سرمربی استرالیا: نتوانستیم از ضعف فرانسه استفاده کنیم

به گزارش وبلاگ هیوا، اردبیل - خبرنگاران - سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا گفت: فرانسه امروز عملکرد خوبی نداشت ولی نتوانستیم از ضعف این تیم استفاده کنیم.

خبرنگاران سرمربی استرالیا: نتوانستیم از ضعف فرانسه استفاده کنیم

مارک لبدوف در نشست خبری پس از مسابقه تیم های فرانسه و استرالیا گفت: با توجه به اینکه امروز فرانسه شرایط خوبی نداشت فرصت داشتیم که پیروز شویم اما نتوانستیم استفاده کنیم. امیدوارم در مسابقه بعدی مقابل ایران به آمادگی بیشتری برسیم.

وی درباره احتمال سقوط استرالیا از لیگ ملت های والیبال گفت: این موضوع اهمیت زیادی دارد. البته امروز شکست خوردیم ولی مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا. مسابقه یکشنبه با پرتغال و هفته آینده با چین اهمیت بیشتری برای ما دارد تا حضور خودمان در فصل آینده لیگ ملت ها را تضمین کنیم.

کاپیتان تیم ملی استرالیا هم در این نشست خبری گفت: فرانسه با اینکه از همه بازیکنانش استفاده نمی کرد تیم خیلی خوبی بود. 2 بازی دیگر در پیش داریم که سعی می کنیم در آنها نتیجه بهتری بگیریم.

هفته چهارم لیگ ملت های والیبال از ساعت 15:30 امروز (آدینه) با مسابقه تیم های فرانسه و استرالیا در سالن حسین رضازاده اردبیل شروع شد که فرانسه در این بازی با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست داد.

سه ست این بازی با نتایج 25 بر 23، 25 بر 22 و 25 بر 22 به سود فرانسه رقم خورد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرمربی استرالیا: نتوانستیم از ضعف فرانسه استفاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی استرالیا: نتوانستیم از ضعف فرانسه استفاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید