خستگی به تن امید شهر خسته ماند

به گزارش وبلاگ هیوا، نساجی فصلی پر از بالا و پایین را تجربه کرد. از داوری ضربه خورد و دعواهای مدیران و کادر فنی این تیم بارها رسانه ای شد. با اینکه فصل را در میانه جدول تمام کرد اما در وطنی قائمشهر، آرامش لحظه ای بود و لحظه ای دیگر نبود.

خستگی به تن امید شهر خسته ماند

به گزارش وبلاگ هیوا، بین تیم های فصل 98-97 لیگ برتر، نساجی و نفت مسجد سلیمان را نمی توان با فصل قبل مقایسه کرد چرا که آن ها در سطح پایین تری از فوتبال یعنی در لیگ دسته یک حضور داشتند اما می توان عملکرد این دو تیم را با هم مقایسه کرد تا متوجه شد که نماینده مازندران عملکرد بهتری در لیگ برتر داشته است. آن ها بعد از مدت ها دوری از لیگ برتر در طول مسابقات 29 گل خوردند که فقط 3 گل از فصل آخر حضورشان در دسته یک بیشتر است. این رقم برای نفت مسجد سلیمان به عدد 9 می رسد.

در گل های زده با این که هر دو تیم عملکردشان به شدت افت نموده است اما باز هم نساجی عملکرد بهتری داشته است. آن ها در دسته یک 49 گل و در لیگ برتر 28 گل به ثمر رساندند. اما 46 گل نفت در دسته یک به 16 گل در لیگ برتر تقلیل یافت.

نماینده شهر قائمشهر در این فصل دو سرمربی یعنی جواد نکونام و مجید جلالی را روی نیمکت خود دید. هر دوی این مربی ها به علت مشکلاتی که با مدیریت باشگاه داشتند تصمیم به قطع همکاری گرفتند. علاوه بر این با کارشناسی های اجرا شده معین شد در لیگ برتر مخصوصاً در نیم فصل اول آن، تیم نساجی بعد از ذوب آهن از داوری بیشترین ضربه را خورده بود.

بعد از مدت ها دوری از لیگ برتر حضور در رتبه دهم می تواند عملکرد خوبی برای نساجی به حساب بیاید اما نباید از این موضوع غافل شد که تعداد زیادی از بازیکنان این تیم با اتمام قراردادشان وضعیت نامعینی برای فصل آینده دارند. از طرفی جدایی جلالی نیمکت این تیم را بدون سرمربی گذاشته است. تیمی که طرفدارانش به واقع یار دوازدهم آن بودند، فصل را با آرامشی تقریبی به انتها برد اما سرنوشت نا معین بازیکنان و کادر فنی، از همین حالا و به فاصله دو ماه و نیم به آغاز فصل جدید به نظر می رسد دچار سردرگمی شده باشد. البته این موضوع در طول فصل هم بارها مشاهده می شد. نتایج سینوسی، درگیری ها و آشتی بین کادر فنی و مدیریت و شایعات مختلفی که از این تیم به بیرون درز پیدا می کرد اجازه نداد تا طرفداران نساجی آن طور که انتظارش را داشتند از حضور در لیگ برتر لذت ببرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خستگی به تن امید شهر خسته ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خستگی به تن امید شهر خسته ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید