مهدی تارتار: اینکه 3 گل به پیکان زدیم نشان می دهد تیم خیلی خوبی هستیم، در مسابقه امروز یک بازیکن بیشتر داشتیم

به گزارش وبلاگ هیوا، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: اینکه می توانیم سه گل به تیم پیکان بزنیم و موقعیت های دیگر هم ایجاد کنیم، نشان می دهد تیم خیلی خوبی هستیم.

مهدی تارتار: اینکه 3 گل به پیکان زدیم نشان می دهد تیم خیلی خوبی هستیم، در مسابقه امروز یک بازیکن بیشتر داشتیم

به گزارش خبرنگار وبلاگ هیوا از شهرستان جم، مهدی تارتار بعد از برتری پرگل تیم فوتبال پارس جنوبی مقابل تیم فوتبال پیکان گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، باید از طرفداران مان صحبت کنم که سنگ تمام گذاشتند. از آنها تشکر می کنم و امیدوارم تعدادشان در دیدارهای بعدی بیشتر گردد تا انرژی مثبت بگیریم. این پیروزی را به کسانی که ما را حمایت کردند، تقدیم می کنم. امروز بازی بی نقصی ارائه کردیم. در نیمه اول به هدف مان رسیدیم و در نیمه دوم به گل های خود اضافه کردیم. در این نیمه در ضدحملات مان خیلی خوب و بابرنامه عمل کردیم.

وی با بیان اینکه تیمش به جز چند سانتر، موقعیتی به پیکان نداد، توضیح داد: این تیم در دو سال گذشته، شخصیت خود را به دست آورده و تیم قابل احترامی است. دست بازیکنان مان را به گرمی می فشارم که با این شرایط مالی، چنین نمایشی ارائه می نمایند. روزی که بازیکنان باتجربه تیم را جذب کردیم، خیلی ها انتقاد می کردند، اما همین بازیکنان امروز کار را درآوردند و در هر منطقه از زمین حاضر بودند. این بازیکنان به جوانان ما یاری کردند که این نتیجه حاصل شد.

سرمربی پارس جنوبی با تمجید از شرایط دفاعی تیم پیکان گفت: پیکان از ابتدای فصل پنج گل خورده بود و از لحاظ خط دفاعی، در صندلی دوم یا سوم جدول است. اینکه می توانیم سه گل به تیم پیکان بزنیم و موقعیت های دیگر هم ایجاد کنیم، نشان می دهد تیم خیلی خوبی هستیم. البته فکر نمی کردیم بتوانیم سه گل به پیکان بزنیم، اما می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. به جز پنالتی و اخراج بازیکن پیکان، پنالتی واضحی صورت گرفت و ما یک پنالتی و اخراج بازیکن حریف را طلبکاریم. مهدوی از داوران خوب ماست و به او خسته نباشید می گویم.

تارتار درباره تغییرات اتفاق افتاده در مدیریت منطقه ویژه پارس جنوبی اعلام کرد: از یوسفی (مدیر پیشین منطقه ویژه) تشکر می کنم. شنیده ام مدیرعامل جدید هم علاقه مند به فوتبال است. از او می خواهیم به تیم پارس جنوبی توجه کند. پارس یک تیم مردمی و دوست داشتنی است و همه جای جهان به نیکی از پارس جنوبی یاد می نمایند. ما فوتبال پاک و تهاجمی ارائه می کنیم و همه این تیم را دوست دارند. انتظار داریم به پارس جنوبی بیشتر رسیدگی گردد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره استفاده از مدافعان جدید در ترکیب تیم خود گفت: در چند بازی قبلی نیز این ترکیب را در دفاع داشتیم و بازیکنان ما خوب کار کردند. هفته گذشته در رشت، اسیر اتفاقات بازی و اشتباهات داوری شدیم. این هفته اما خط حمله ما سه گل زد و گلی هم نخوردیم. این نشان می دهد در هر دو فاز، قوی عمل کردیم. از بازیکنان مان که خیلی زحمت کشیدند، تشکر می کنم.

سرمربی پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که چرا مدیران این باشگاه، اشتباهات داوری علیه پارس را به صورت رسمی پیگیری نمی نمایند، گفت: از رضاییان (مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی) بابت مصاحبه خیلی خوبی که داشت، تشکر کردم. مدیریت کوشش خود را می نماید و همه باید دست به دست هم بدهند. مسئولان استان بوشهر باید از تیم حمایت نمایند، چون استان بوشهر تنها این یک تیم را در لیگ برتر دارد و واقعاً حیف است. جنوب کشور این یک تیم را در لیگ برتر دارد و اینقدر زیبا بازی می نماید. همه باید به پارس جنوبی یاری نمایند.

تارتار در این باره که چرا بازیکنان پارس در ارسال ها به خوبی اضافه نمی شدند، توضیح داد: پیش از زدن گل، تهاجمی بازی کردیم و به گل رسیدیم. ما پارس جنوبی هستیم که تازه به لیگ برتر آمده است و نمی توانید ما را با تیم های بزرگ اصفهانی یا تهرانی مقایسه کنید. چند بار از رقبای مان نام بردم. ببینید این رقیبان کجای جدول هستند. ما تیم خوبی روانه مسابقات کردیم و امیدوارم روند فعلی پارس جنوبی ادامه یابد.

وی در واکنش به اظهارات مجید جلالی که گفته بود پیکان امروز به خودش باخت، گفت: کارشناسان و طرفداران دیدند که ما یک سر و گردن از پیکان بالاتر بودیم و می توانستیم بیشتر گل بزنیم. پیکان ساختار قوی و کادر فنی مجربی دارد. امروز روز بد آنها و روز خیلی خوب ما بود.

سرمربی پارس جنوبی درمورد دیدار فردای پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: آرزو می کنم پرسپولیس قهرمان آسیا گردد و دل مردم ایران را شاد کند. تمرکز من روی تیم پارس جنوبی است. ما شرایط سختی را پشت سر می گذاریم.

تارتار درباره استقبال طرفداران پارس جنوبی از دیدار این تیم مقابل پیکان گفت: امیدوارم این اتفاق دوباره رخ دهد. طرفدار نعمتی است که هر تیمی آن را ندارد و ما باید قدر طرفداران خود را بدانیم. امروز یک یار بیشتر از حریف داشتیم و به همین خاطر به پیروزی 3 بر صفر رسیدیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی تارتار: اینکه 3 گل به پیکان زدیم نشان می دهد تیم خیلی خوبی هستیم، در مسابقه امروز یک بازیکن بیشتر داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تارتار: اینکه 3 گل به پیکان زدیم نشان می دهد تیم خیلی خوبی هستیم، در مسابقه امروز یک بازیکن بیشتر داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید