هتل آکویین پایا لبار سنگاپور

Aqueen paya Lebar در نزدیکی مجتمع Geylang Serai و مرکز غذا ، مجتمع Tanjong Katong ، Joo ChiatComplex و پلازا City قرار دارد .

هتل آکویین پایا لبار سنگاپور

گزینه های پینگ مغازه ای در میدان Lebar paya و فروشگاه خرید OneKM به وفور یافت می شوند. مرکز ملی آموزش و پرورش ( CET ) ایست که در نزدیکی آن قرار دارد و دروازه ای را برای فرصت های آموزشی حرفه ای پیشنهاد می کند .
Aqueen paya 62 اتاق مدرن دارد که توسط گروه های مختلفی از جمله rooms ، Deluxe ، نخست وزیری و امضا تهیه شده است . Fitted با میز کار ، امنیت اتاق ، دسترسی به امنیت ، تهویه مطبوع ، تلویزیون LED با کانال های کابلی . قابلیت دسترسی به اینترنت با سرعت بالا ، تماس های محلی مکمل ، امکانات حمام و قهوه و امکانات ساخت چای . برای مثال، یک تشک که به طور خاص با Slumberland متخصص خواب طراحی شده است ، برای به ارمغان آوردن خواب آرامش بخش و استراحت برای مهمانان discerning ، مورد توجه قرار خواهد گرفت .

اخبار و مقالات مرتبط با "هتل آکویین پایا لبار سنگاپور"

استاندارد جدید به دنیایی پر از تجمل ، سبک و درجه اول در 39 بلوار ، محل اقامت اجرایی در قلب مطلوب ترین مکان در بانکوک ، خوش آمدید . ام - Quatier ، پارک Benjasiri ، پایانه 21 ، مجموعه ای از میزه ای غذاخوری لذیذ و سوپر مارکت بین المللی که در ایستگاه BTS Phong برای اکتشاف شهر قدیمی ، معابد ، مراکز خرید...

ارائه یک استخر در فضای باز ، (AA Pattaya ) در بخش مرکزی واقع شده است ، دسترسی Wi - Fi رایگان است هر اتاقی در اینجا برای شما یک تلویزیون کابلی تلویزیون کابلی ، تهویه مطبوع و یک بالکن را فراهم خواهد کرد . یک یخچال و یک محل نشستن وجود دارد

به "هتل آکویین پایا لبار سنگاپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با هتل آکویین پایا لبار سنگاپور

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید