پشت پرده تغییر تاریخ دیدار پرسپولیس - الدحیل چه بود؟

به گزارش وبلاگ هیوا، دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر که قرار بود در شب تاسوعای حسینی در تهران برگزار گردد 24 ساعت زودتر برگزار خواهد شد.

پشت پرده تغییر تاریخ دیدار پرسپولیس - الدحیل چه بود؟

به گزارش وبلاگ هیوا، دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار بود 27 شهریور در شب تاسوعای حسینی در استادیوم آزادی برگزار گردد و همین موضوع باعث شد کوشش ها برای تغییر زمان بازی شروع گردد تا اینکه روز گذشته این اتفاق رقم خورد.

پیش از این درخواست فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل دو بار از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد مخالفت قرار گرفته بود. گفته می گردد دلیل این موضوع نظر مخالف مسئولان باشگاه الدحیل بود و قطری ها حاضر به تغییر زمان این بازی نبودند.

بر همین اساس و با توجه به حساسیت موضوع رایزنی فدراسیون فوتبال ایران به شکل مستقیم با فدراسیون فوتبال قطر در تاریخ 24 مرداد ماه از سر گرفته شد. فدراسیون فوتبال قطر با توجه به روابط و همکاری های نزدیک با فدراسیون فوتبال ایران نسبت به مذاکره با مسئولان باشگاه الدحیل در این خصوص اقدام و 3 روز بعد موافقت باشگاه قطری را به کنفدراسیون فوتبال آسیا بیان کرد. بر همین مبنا با توجه به کوشش های فدراسیون فوتبال ایران و جلب موافقت طرف قطری AFC این بار تغییر برنامه مسابقه برگشت تیم های پرسپولیس و الدحیل قطر را مورد تایید قرار داد.

در واقع روابط نزدیک فدراسیون های فوتبال دو کشور و اقدام به موقع فدراسیون فوتبال ایران عامل تاثیرگذار در تغییر برنامه این مسابقه بود در حالی که پیش از این و در موارد مشابه معمولا درخواست باشگاه های ایرانی برای تغییر زمان برگزاری بازی ها به هیچ وجه مورد قبول قرار نمی گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پشت پرده تغییر تاریخ دیدار پرسپولیس - الدحیل چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده تغییر تاریخ دیدار پرسپولیس - الدحیل چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید