3 سکانس از 3 تقابل آخر حاج صفی با پرسپولیس؛ گلِ مردود، پاس گل، گل 3 امتیازی

به گزارش وبلاگ هیوا، احسان حاج صفی، بازیکن ملی پوش تیم تراکتور در حالی روز گذشته گل سه امتیازی تیمش مقابل پرسپولیس را به ثمر رساند که در هر سه بازی قبل مقابل این تیم تأثیر مستقیم در نتایج سرخپوشان داشته است.

3 سکانس از 3 تقابل آخر حاج صفی با پرسپولیس؛ گلِ مردود، پاس گل، گل 3 امتیازی

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ هیوا، تقابل احسان حاج صفی همیشه با پرسپولیسی ها جذابیت های خاص خودش را دارد. از حضور در بازی جنجالی پرسپولیس و سپاهان در فصل هفتم لیگ برتر، تا سه تقابل آخر این بازیکن با لباس تراکتور مقابل سرخ های پایتخت.

اما نکته جالب درباره حاج صفی و پرسپولیس، تأثیرگذاری این بازیکن در هر سه بازی آخر تراکتور مقابل این تیم است، از گل آفساید اعلام شده و جنجالی در بازی رفت فصل گذشته در تهران، تا پرتاب اوت دقایق پایانی بازی برگشت و گل سه امتیازی بازی روز گذشته.

سکانس اول:

دقیقه 60 دیدار رفت فصل هجدهم؛ ارسال مسعود شجاعی و ضربه سر احسان حاج صفی، اما پرچم عیوض محمدی، یاری داور آن بازی رؤیاهای تبریزی ها را بر باد داد تا یکی از آفساید های بحث برانگیز فصل گذشته در بازی پرسپولیس و تراکتور گرفته گردد.

سکانس دوم:

دقیقه 78 دیدار برگشت در تبریز؛ پرتاب اوت احسان حاج صفی در شلوغی محوطه جریمه به دانیال اسماعیل فر رسید و این بازیکن گل تساوی تیمش را به ثمر رساند. و این بار تأثیر مستقیم حاج صفی در فرار تراکتور از شکست مقابل پرسپولیس.

سکانس سوم و پایانی:

دقیقه 45 بازی عصر آدینه، خاتمه پس از چند بازی این بار نوبت خود حاج صفی بود که دروازه سرخ های تهرانی را باز کند. بازهم با پاس بلند مسعود شجاعی، این بار حاج صفی با یک شوت محکم و سرکش گل سه امتیازی تراکتوری ها را به ثمر رساند تا طلسم پرسپولیسی ها پس از پنج سال در تبریز شکسته گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "3 سکانس از 3 تقابل آخر حاج صفی با پرسپولیس؛ گلِ مردود، پاس گل، گل 3 امتیازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 سکانس از 3 تقابل آخر حاج صفی با پرسپولیس؛ گلِ مردود، پاس گل، گل 3 امتیازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید