اخبار مجلس

راهکارهای رشد صندلی دانشگاه های دنیا اسلام در رتبه بندی های دنیا

در اولین جلسه اعضای کمیته اجرایی (EC) پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام راهکارهای رشد صندلی دانشگاه های دنیا اسلام در رتبه بندی های دنیای تشریح شد.

10 مرداد 1398

آنالیز تأسیس ایالت جدید در مجلس پاکستان

دولت پاکستان امروز لایحه تأسیس یک ایالت جدید در جنوب پنجاب را به مجلس داد که در صورت موافقت، شهر بهاولپور مرکز ایالت جدید خواهد بود

30 تیر 1398

نماینده حزب حاکم فرانسه: قانون تشدید مجازات معترضان، محدود کننده آزادی است

مارتین وُنِر، نماینده حزب حاکم فرانسه لایحه موسوم به قانون تشدید کننده مجازات خرابکاران و آشوبگران را محدود کننده آزادی و اقدامی بی فایده توصیف کرد.

20 خرداد 1398

کشمکش ترامپ و پلوسی بر سر سخنرانی سالانه رئیس جهمور آمریکا در کنگره

بعد از آنکه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بار دیگر به ترامپ تاکید نمود که تا بازگشایی دولت برای سخنرانی سالانه از وی دعوتی به عمل نخواهد آمد،ترامپ گفت که برای سخنرانی تا بازگشایی دولت صبر خواهد نمود.

11 خرداد 1398

دولت لایحه رتبه بندی معلمان را هر چه سریع تر به مجلس ارائه کند

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا حاجی بابایی در جمع خبرنگاران با تاکید بر لزوم اجرای طرح رتبه بندی معلمان در طول اجرای برنامه، گفت: دولت موظف است لایحه را به مجلس ارائه نماید.

11 فروردین 1398

گزارش ظریف پس از بازگشت از اسلام آباد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف که به پاکستان سفر نموده بود پس از سفری دو روزه و دیدار و مصاحبه با مقامات ارشد این کشور دقایقی پیش وارد تهران شد.

23 آبان 1397

وزیر ورزش و رییس مجلس در اردوگاه پارا آسیایی

رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر ورزش و جوانان و به دور از چشم خبرنگاران در اردوی ورزشکاران اعزامی به پاراآسیایی جاکارتا حاضر شدند.

18 آبان 1397