مقالات گردشگری

عملکرد مدیران شهرستان های خراسان رضوی براساس 70 شاخص ارزیابی می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در دومین گردهمایی مدیران شهرستان ها از ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان ها براساس 70 شاخص اطلاع داد.

24 بهمن 1397

هیجان سامان قدوس از بازدید موزه لوور

سامان قدوس که تابستان سال جاری به لیگ فرانسه پیوست، بعد از بازی شنبه تیمش مقابل کان فرصت پیدا کرد از موزه لوور در پاریس بازدید کند. سامان مقابل کان مثل هفته های قبل در ترکیب اصلی بود، ولی در دقیقه 73 جایش را به گانسو، هافبک برزیلی داد.

13 بهمن 1397

گزارش ظریف پس از بازگشت از اسلام آباد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف که به پاکستان سفر نموده بود پس از سفری دو روزه و دیدار و مصاحبه با مقامات ارشد این کشور دقایقی پیش وارد تهران شد.

23 آبان 1397

زندگی در زیر بی نظیرترین چتر سنگی جهان

گاهی باید همین اطراف بنشینی و نظاره گر سال هایی باشی که بزرگان تاریخ در این شهر روزگار گذراندند.

2 مهر 1397

هتل 39 بلوار بانکوک

استاندارد جدید به دنیایی پر از تجمل ، سبک و درجه اول در 39 بلوار ، محل اقامت اجرایی در قلب مطلوب ترین مکان در بانکوک ، خوش آمدید . " ام - Quatier " ، پارک Benjasiri ، پایانه 21 ، مجموعه ای از میزه ای غذاخوری لذیذ و سوپر مارکت بین المللی که در ایستگاه BTS Phong برای اکتشاف...

21 شهریور 1397

هتل آکویین پایا لبار سنگاپور

Aqueen paya Lebar در نزدیکی مجتمع Geylang Serai و مرکز غذا ، مجتمع Tanjong Katong ، Joo ChiatComplex و پلازا City قرار دارد .

21 شهریور 1397

ای ای پاتایا ویل

ارائه یک استخر در فضای باز ، (AA Pattaya ) در بخش مرکزی واقع شده است ، دسترسی Wi - Fi رایگان است هر اتاقی در اینجا برای شما یک تلویزیون کابلی تلویزیون کابلی ، تهویه مطبوع و یک بالکن را فراهم خواهد کرد . یک یخچال و یک محل نشستن وجود دارد

20 شهریور 1397

باشگاه ها مکلف به فروش بلیت الکترونیکی و شماره گذاری جایگاه ها شدند، تور یک روزه برای تماشاگران

مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت های فرهنگی، اجتماعی و بازی جوانمردانه گفت: باشگاه ها مکلف شدند تا به منظور برطرف مشکلات، فروش بلیت الکترونیکی را در دستور کار قرار دهند.

20 شهریور 1397