آزادکاران چهار وزن دوم حریفان خود را شناختند

به گزارش وبلاگ هیوا، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی دنیا به توضیح زیر است:

آزادکاران چهار وزن دوم حریفان خود را شناختند

در وزن 57 کیلوگرم که 27 نفر حضور دارند رضا اطری در دور اول به مصاف باخبایار اردنبات دارنده مدال برنز دنیا و طلای بازی های آسیایی از مغولستان می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم با ولادیسلاو آندریف دارنده مدال برنز دنیا و اروپا از بلاروس کشتی می گیرد. یوکی تاکاهاشی قهرمان دنیا از ژاپن و زائور اوگویف دارنده مدال نقره اروپا از روسیه نیز در گروه اطری حضور دارند.

در وزن 65 کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور نخست با ولادمیر خینچیگاشویلی قهرمان دنیا و المپیک از گرجستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد به مصاف صلاح الدین کلیچسالیان از ترکیه می رود. در این وزن 32 نفر حضور دارند. در گروه مقصودی لوگان استیبر قهرمان دنیا از آمریکا، احمد چاکایف دارنده مدال برنز دنیا از روسیه و واسیلی شوپتار دارنده مدال برنز دنیا از اوکراین حضور دارند.

در وزن 79 کیلوگرم که 26 نفر حضور دارند عزت اله اکبری در دور اول با جانی بور دارنده مدال نقره زیر 23 سال اروپا از فرانسه کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان میهالی ناگی دارنده مدال برنز اروپا از مجارستان و سوسوکه تاکاتانی دارنده مدال نقره دنیا از ژاپن می رود. جبرئیل حسن اف دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان، گریگوریان دارنده مدال نقره اروپا از ارمنستان، رشید قربان اف دارنده مدال برنز دنیا و قهرمان آسیا از ازبکستان و علی شعبان اف دارنده مدال برنز دنیا از بلاروس در گروه اکبری حضور دارند.

در وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی در دور نخست با ریکاردو بائز از آرژانتین کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف شریف شریف اف دارنده مدال طلای المپیک و دنیا از آذربایجان می رود. در این وزن 21 نفر حضور دارند. در گروه کریمی جی دن کاکس دارنده مدال برنز دنیا و المپیک از آمریکا و باتیربک چاکولوف از روسیه حضور دارند. مسابقات اوزان فوق از ساعت 12 ظهر فردا (یکشنبه) به وقت ایران شروع می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آزادکاران چهار وزن دوم حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادکاران چهار وزن دوم حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید