اسپانسر پیدا نگردد سیاه جامگان منحل می گردد

به گزارش خبرنگاران، خداداد عزیزی درباره وضعیت انتقال تیم سیاه جامگان و واگذاری امتیاز این تیم گفت: سیاه جامگان بدهی زیادی دارد و واقعا شرایط سخت است. من جلساتی با شهردار مشهد و مسئولان شورای شهر داشته ام. آنها قول دادند به خاطر تماشاگران یاری نمایند. سیاه جامگان هنوز تماشاگران خودش را دارد چون همان تیم ابومسلم است ولی متاسفانه نمی توان اسم ابومسلم را روی آن گذاشت.

اسپانسر پیدا نگردد سیاه جامگان منحل می گردد

رئیس کمیته انتقالی باشگاه سیاه جامگان تاکید نمود: من روز شنبه جلسه ای را با یک اسپانسر دارم. اگر توافق کنیم و مسائل مالی حل گردد که هیچ وگرنه تیم را منحل می کنیم. یعنی شرایطش را نداریم که بدهی ها و پول بدهیم و در مسابقات شرکت کنیم.

عزیزی ادامه داد: این تیم همین الان بدهی های زیادی دارد. از جمله بدهی به آقای میثاقیان که باید تا دو هفته دیگر پرداخت گردد. اگر نتوانیم مشکل مالی را حل کنیم همان بهتر که در مسابقات شرکت نکنیم و حذف شویم. تا این لحظه هم مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال محبت کردند تا سیاه جامگان از لیگ دسته اول کنار نکشد ولی همانطور که گفتم اگر اتفاقی نیافتد همان بهتر که تیم حذف گردد.

وی در سرانجام گفت: اگر تیم تا همینجا هم کار نموده است به خاطر فشار تماشاگران است. من هم به خاطر تماشاگران اینجا هستم؛ نه حقوقی می گیرم و نه قرارداد دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اسپانسر پیدا نگردد سیاه جامگان منحل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپانسر پیدا نگردد سیاه جامگان منحل می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید