حمدی نژاد: دو گل استقلال خطا بود، شبیه یک تیم سقوط نموده نیستیم

به گزارش وبلاگ هیوا، بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اینکه در هر بازی بخواهیم انتقاد کنیم درست نیست، اما داور روی گل دوم و چهارم استقلال اشتباه کرد.

حمدی نژاد: دو گل استقلال خطا بود، شبیه یک تیم سقوط نموده نیستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ هیوا، وحید حمدی نژاد بعد از شکست 4 بر 2 تیمش مقابل استقلال تهران، گفت: نمایش خیلی خوبی را در این بازی از هر دو تیم شاهد بودیم. تیم ما با این حال که در انتهای جدول است اما عملکرد یک تیم ته جدولی را از خود نشان نداد. در این بازی داوری نیز مشکلاتی داشت، اینکه در هر بازی بخواهیم انتقاد کنیم درست نیست، اما روی گل دوم و چهارم داور اشتباه کرد. در گل دوم پاتوسی با دست خطا کرد و در گل دیگر نیز تبریزی در آفساید قرار داشت و بسیار واضح بود، اما از سوی داور هر دو گل پذیرفته شد.

وی اضافه نمود: به حق مان در بازی ها نمی رسیم و مدام علیه ما خطا گرفته می گردد و همین می گردد که تیم به ته جدول می رود. در مسابقات داوران با ما نامهربان بودند و با حریفان مهربان. برای این بازی نیز کارشناسان باید نظر بدهند، اما چیزی که من در بازی دیدم داور می توانست دو گل استقلال را مردود اعلام کند.

بازیکن استقلال خوزستان با اشاره به سقوط این تیم به لیگ دسته اول، مطرح کرد: مدیران قبلی باشگاه از این تیم حمایت نکردند و خواستند که تیم در این آشفته بازار بماند و همینطور ادامه دهد وگرنه تیم ما یک تیم سقوط نموده نیست. درست است که امیدی برای ماندن برای لیگ برتر نداریم، اما در این دو بازی باقیمانده با همه وجود کوشش می کنیم تا بازی های جوانمردانه ای را ارائه دهیم و هیچ تیمی از این حیث متضرر نگردد. دوست داریم که مردم بازی، بازیکنان جوان مان را ببینند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمدی نژاد: دو گل استقلال خطا بود، شبیه یک تیم سقوط نموده نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمدی نژاد: دو گل استقلال خطا بود، شبیه یک تیم سقوط نموده نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید