محمد خرمگاه: برانکو شاهکار نموده و برای من یک الگوست، پیش بینی می کردم دربی مساوی گردد

به گزارش وبلاگ هیوا، محمد خرمگاه، مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به وضعیت دو تیم استقلال و پرسپولیس قبل از دربی پیش بینی می کردم که این بازی مساوی گردد.

محمد خرمگاه: برانکو شاهکار نموده و برای من یک الگوست، پیش بینی می کردم دربی مساوی گردد

محمد خرمگاه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ هیوا، درباره تساوی استقلال و پرسپولیس در دربی 88 گفت: من قبل از بازی پیش بینی می کردم که این بازی با توجه به شرایطی که دو تیم دارند مساوی گردد و در نهایت هم این اتفاق رخ داد. به هرحال پرسپولیس قبل از بازی با السد که برای فوتبال ایران مهم است، قصد داشت انسجام و روحیه تیمی خودش را از دست ندهد و استقلال هم به هیچ عنوان دوست نداشت در این شرایط در دربی بازنده باشد. در نهایت هم بازی خوبی را شاهد نبودیم و دو تیم به تساوی رضایت دادند. ستار همدانی: دربی 88 در حد دو تیم بزرگ ایران نبود

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با تمجید از عملکرد برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس مطرح نمود: برانکو با این داشته و با کمبود بازیکن در سه جام می جنگد و پرسپولیس هم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. این مربی در این شرایط سخت واقعاً شاهکار نموده و نحوه اداره تیم توسط برانکو بسیار باارزش است. برانکو برای من که یک استقلالی هستم یک الگو در مربیگری محسوب می گردد و ما باید یاد بگیریم که در شرایط سخت، تصمیم های درست بگیریم و دنبال بهانه دریافت نباشیم. وقتی یک مربی کارهای خوب انجام می دهد قطعاً باید مورد تعریف و تمجید قرار بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند به روزهای اوج و کورس قهرمانی برگردد؟، توضیح داد: من در استقلال زندگی کردم و چیزهای زیادی از بازی کردن و مربیگری در این تیم به دست آوردم. من تا یکی دو سال پیش هم در این تیم مربیگری می کردم و درست نیست که در مورد تیم خودم حرفی بزنم. فقط این را بگویم که استقلال قبل از آغاز فصل می توانست برخی نفراتش را حفظ کند، اما به هر دلیلی نفرات شاخص این تیم جدا شدند. با این حال امیدوارم بهترین روزها در انتظار استقلال باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمد خرمگاه: برانکو شاهکار نموده و برای من یک الگوست، پیش بینی می کردم دربی مساوی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد خرمگاه: برانکو شاهکار نموده و برای من یک الگوست، پیش بینی می کردم دربی مساوی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید